Srpen 2016

Prázdniny

20. srpna 2016 v 15:11 | Therese |  Mysl
Doma
Hezky jsem si malovala, jak budu o prázdninách víc přispívat na blog. No, plány to byly hezké. Myslím, že je více než jasné, že to největší blogové nadšení mě zkrátka opustilo. Asi ani není divu, bloguji už od dvanácti nebo třinácti, takže to bude... deset let? Je to vůbec možné? Když to takhle napíšu, vypadá to skoro až abstraktně.

Ten první týden po zkouškovém si příliš nevybavuju. Většinu času jsem se jen tak poflakovala a nabírala zpátky mentální síly. Hrála jsem Vampire: The Masquerade - Bloodlines a byla z toho upřímně unešená, možná se tu o tom někdy objeví nějaký článek (haha), užívala jsem si, že můžu číst svoji literaturu a ne učebnice, hlídala jsem kocoura a šneky, zatímco byl zbytek rodiny pryč a byla jsem na třídním srazu z gymplu. Další týden jsem si odbyla svoji zubařskou praxi a pak jsem odjela na dva týdny do Itálie, ale o tom až v dalším článku.
Taky už nebudu příští rok bydlet na koleji, ale na bytě. S tím jaké problémy a emocionální vypětí to provázelo, doufám, že to bude stát za to a z těch dvou holek se nevyklubou masoví vrazi nebo tak něco.


Náš kocour, ne moc dlouho před tím, než ho srazilo auto a zůstal ochrnutý na zadní nohu. Svůj úděl ale nese statečně, zejména na to, že mu je už třináct let a tu nohu mu budou muset patrně amputovat. Doma ho nejsme schopní udržet a rád by se i vrhal do rvaček s dalšími kočičáky.