Profil

3. března 2015 v 18:14 | Therese

O MNĚ

kontakt: telenta@seznam.cz

Začněme zevnějškem.
Na dnešní poměry jsem hodně malá, což bude patrně důvodem, proč mě většina lidí zašlapuje a neznámí se mnou jednají jako s dítětem, ačkoliv věk na to už zrovna nemám. Dlouhé vlasy, stále přírodní barvy a modré oči. Malá úzká chodidla, na která téměř nejdou sehnat boty.

Jsem introvertní melancholik se sklony k celodennímu snění. Neznamená to ovšem, že bych lidi nenáviděla a naprosto se jich stranila, jak by si asi mnozí mysleli. Zkrátka jen nemusím být s lidmi pořád a za každou cenu a během dne potřebuju nějakou chvíli jen pro sebe, abych si dobila energii a mohla se věnovat svým věcem.
Tak trochu líná, zejména pokud jde o praktické věci jako třeba úklid domácnosti.

Momentálně medik, snad budoucí zubař.

Hodně si zakládám na detailech (možná proto si z učiva vždycky pamatuju jen ty nepodstatné zbytečnosti...).

Ráda čtu, dívám se na seriály, kreslím, píšu, hraju hry, leč na většinu z toho není během školy tolik času, kolik bych si představovala. Snažím se trochu víc hýbat. Od té doby, co jsem skončila s karate, to potřebuju. Jo, dojíždět dvakrát týdně tři hodiny tam a tři hodiny zpátky na trénink by asi nebylo zrovna to pravé.

Jsem schopná poslouchat téměř cokoliv, pokud mě to něčím zaujme, ať už hudbou, textem nebo i autorem. Pokud bych měl jmenovat je jednoho nejoblíbenějšího interpreta, byla by to Emilie Autumn, její písničky poslouchám už kolik let a nikdy se mi neomrzely.
Nadšený fanda čehokoliv s alenkoidní tématikou a malých roztomilých děsivých věciček.
Čaj, kafe, víno, všechno mi to přineste a to svoje pivo si nechte.
Ráda se dívám na květiny, ty které si pořídím domů, ovšem většinou nepřežijí moji péči. Taky mám ráda kočičky. Ty naštěstí moji péči bez problémů přežívají.

To je prozatím vše. Budu to tu průběžně aktualizovat...


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama